24.09.2020
Datums
Viegls
Grūtības pakāpe

Sāk krāsoties rudens lapas, tāpēc jāsteidz tās baudīt, un šajās dienās sola siltu un foršu laiku. Mēs esam sagatavojuši SUPerīgu 3h izbraucienu pa Gauju baudot krāsaino rudeni. Brauciena laikā varēsi baudīt ne tikai iekrāsojušos Gaujas senleju, bet arī redzēt 5 iespaidīgus iežus un Līgatnes pārceltuvi.

Forša pēcpusdiena nelielā kompānijā baudpilni plūstot pa Gauju un relaksējoties pēc darba dienas. Tu droši vari pieteikties un piedalīties piedzīvojumā, ja arī līdz šim nav sanācis kāpt uz SUP dēļa, jo šis Piedzīvojums ir piemērots gan tiem kas uz SUP dēļa kāpjt pirmo reizi, gan arī tiem km jau ir SUP pieredzīte.

Piedzīvojuma plāns

Tiekamies plkst. 17:00 pie Ķūķu ieža, kas atrodas netālu no Līgatnes. Šeit tevi jau sagaidīs piepumpēti SUP dēļi, tāpēc atliks tikai laist un baudīt, bet finišēsim līdz ar saulrietu neilgi pirms 20:00.

Cik tas maksā?

Šī fantastiskā Piedzīvojuma dalības maksa būs 25. Ja Piedzīvojumā vēlies pievienoties ar savu inventāru, tad tev tas izmaksās 10EUR. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ĻOTI ierobežots, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi 😉

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

SUP inventāra noma un tā izmantošana (SUP dēlis, airis un veste pēc nepieciešamības)

Profesionāls SUP grupas vadītājs, kurš pat mājās dormeo matrača vietā izmanto SUP dēli

Piedzīvojuma plānošana un plāna izstrāde

Papildus izmaksas:

Nokļūšana uz purvu

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu – superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.

Papildus informācija

Ilgums3 stundas
ValstisLatvija