Pārgājiens pa

Islandi

jūlijs 2018

11.07 - 18.07.2018

vietu nav

18.07 - 25.07.2018

vietu nav

augusts 2018

01.08 - 08.08.2018

Pēdējā vieta

Kas tas ir?

Tas ir pārgājiens pa Islandes neskarti mežonīgo un pasakaini skaisto dabu. Mēs iesim pāri kalniem un lejām, lēksim pāri un bridīsim cauri upēm, dzersim no ledāju strautiem un mazgāsimies ledainajos Islandes ūdeņos, mēģināsim palīst zem ūdenskritumiem un relaksēties termālajos avotos. Lavas lauki un kūpošu vulkānu smailes būs mūsu ikdiena, tāpēc velc ārā no gultas apakšas savus pārgājiena zābakus un maucam - maucam uz Islandi, kas ir "mega" kontrastu zeme, tur satiekas mūžīgie ledāji, vulkānu uguņi un stindzinošais Atlantijas okeāna ūdens.

Būs grūti brīži, kad gribēsies visam mest ar roku un teikt - ko es te daru un "nafig" man tas vajadzīgs, tu iespējams salūzīsi un izplūdīsi asarās no nogurušo kāju smaguma, bet beigās atdzimsi no jauna un priecāsies par to, ka tev tas izdevās un tu to paveici, tu atgriezīsies savās ikdienas gaitās un metīsies dzīvē ar pavisam citu skatu uz dzīvi.

Pārgājienā Piedzīvosim polāro dienu, mainīgos Islandes laikapstākļus, grupas biedru nebeidzamo atbalstu un tūkstoškārtīgas emocijas, jo būs Piedzīvojums - visiem kopā un katram ar sevi.

Piedzīvojuma plāns

1. diena: Vakarpusē izlidojam uz Islandi un ierodamies Islandē. Esam kaut kur pa vidu Atlantijas okeānā, apkārt lavas lauki un nebeidzami ziemeļu plašumi. Iekārtojamies hostelī Reikjavīkā un saorganizējam iepazīšanās vakaru baudot vietējo islandiešu aliņu.

2. diena: Ceļamies un ar agro vietējo transportu laižam uz pārgājiena sākumpunktu. Pirms pārgājiena vēl pamērcējamies karstajos avotos un aidā pārgājienā. Jau pēc pirmajiem soļiem sāk sāpēt kakls no galvas grozīšanas uz visām pusēm, jo skati ir nepārspējami. Vakaru beidzam ar socializēšanās dziras apli un bezspēka smiekliem. Nakšņošana teltīs.

3. - 5. diena: Turpinās mūsu Islandes pārgājiena dienas, ejam un priecājamies, mēģinām visur uzlīst un visur ielīst, gan tur kur ļauts, gan arī tur kur nav ļauts, jo galvenais mēs esam te un tagad, baudām dzīvi nesteidzīgā solī dodoties pa vienu no mūsu skaistās planētas iespaidīgākajām pārgājienu takām. Nakšņošana teltīs.

6. diena: Finišējam pārgājienu, apsveicam viens otru ar paveikto atkorķējot pēdējās pudeles, bet vakarā bezspēkā atlūztam teltīs. Nakšņošana apmetnē teltīs.

7. diena: Agri no rīta ar vietējo transportu laižam uz Reikjavīku. Te pēc vēlmēm ir iespējams doties tūrītē lūkot okeānā vaļus, mērcēt sānus termālajos ūdeņos Zilajā lagūnā vai vienkārši baudīt pastaigu pa Reikjavīkas skaistākajām vietām. Vakarpusē paēdam kārtīgas islandiešu vakariņas un vietējā krogā atzīmējam iespaidīgā pārgājiena noslēgumu ar pāris kausiem aliņa. Nakšņošana hostelī Reikjavīkā.

8. diena: No paša rīta lecam busiņā un laižam aplūkot Islandes TOP apskats vietas - Geizeri, Zelta ūdenskritumu, krātera ezeru un vēl šur tur ieskrienam, lai būtu ķeksis "es te biju", bet pēc tūrītes dodamies pa taisno uz lidostu un lidojam mājās.

Pārgājiena un Piedzīvojuma plāna secība var nedaudz mainīties atkarībā no izvēlētā Piedzīvojuma datuma.

Kur mēs gulēsim?

Pārgājienā mēs gulēsim miljons zvaigžņu hotelī ko sauc par telti - cik tā būs ērta, tīra vai smaržīga ir atkarīgs tikai no tevis paša. Pēc dienas emociju pārpilnības un noguruma tajā tiks gulēts vissaldākais miegs un sapņoti viskrāsainākie sapņi. Ikrīta un ikvakara dušas rituāls būs jāveic apmetnei blakus esošajā upītē, ezerā vai strautiņā, ūdens būs ledaini auksts, bet tavi pārgājiena cīņu biedri tevi iedrošinās un ja pašam tas neizdosies, tad noteikti tevi tajā ar varu ievilks ;)

Pirmā un pēdējā nakts Islandē tiks pavadīta hostelī, kur būs iespēja sagatavoties un atžirgt pēc pārgājiena saņemot ilgi neredzēto un gaidīto silto dušu.

Ko mēs ēdīsim?

Izpaudīsimies ar savām pavārprasmēm uz gāzes plītiņas jeb prīmusa kopīgi gatavojot vakariņas, bet no rīta vārīsim kafiju kūstošo ledāju veidoto upju ūdeņos. Mūsu pusdienas būs garšīgākās siermaizes un desmaizes pasaulē sēžot uz klints malas un lūkojoties tālumā kā kūp vulkānu smailes starp ledājiem un lavas laukiem. Tiklīdz atradīsim kādu karsto avotu, tā pa kluso karstajos avotos vārīsim tēju, olas un citus vārāmos labumus.

Tev apkārt nebūs restorāni no Michelin kataloga, nevarēsi aiz slinkuma vakarā pasūtīt picu vai kuponos nopirkt kārtējo suši mega plati. Tas ko tu ēdīsi būs atkarīgs no tā ko tu pats būsi paņēmis līdz, bet lai arī kas tas būtu - pēc šāda pārgājiena un šādā vidē tas garšos fantastiski

Ko man vēl vajadzētu zināt?

VECUMA IEROBEŽOJUMI:

* Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem ;)

* Piedzīvojums nav ekstrēmi sarežģīts un nav arī pastaiga pa Vecrīgu. Klintīs nekāpsim un 100km dienā neiesim, bet tā kā visu laiku pārvietosimies "uz priekšu", tad jābūt spējīgam nest savu ceļojuma somu bez īdēšanas un neapmierinātības.

* Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Cik tas maksā?

Ja esi kādreiz ar mums jau devies kādā Piedzīvojumā, tad šī fantastiskā piedzīvojuma dalības maksa ir 595EUR, bet pārējiem cena ir 645EUR. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ļoti ierobežots (~ 11 cilvēki), tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi ;)

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

Papildus izmaksas:

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu - superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.

Kā pieteikties?

Pieteikties mūsu Piedzīvojumam vari aizpildot zemāk pievienoto pieteikuma anketu.

* Šos laukus vajadzētu aizpildīt.

Citi mūsu piedzīvojumi

Everesta bāzes nometne

Oktobris 2018

Pārgājiens pa tuksnesi Izraēlā

Novembris 2018

Visi mūsu piedzīvojumi