Citi mūsu piedzīvojumi

Pārgājiens pa Annapurna apli

Himalajos

maijs 2018

31.05 - 22.06.2018

vietu nav

Kas tas ir?

Himalaji ir augstākie kalni pasaulē, tur atrodas Everests un dzīvo sniega cilvēks, tāpēc mēs laidīsim uz Nepālu tos apraudzīt. Tā nebūs alpīnisma nometne, bet gan pārgājiens pa galvu reibinošām kalnu takām. Mūsu mērķis būs Annapurnas kalnu masīvs, kurā augstākā virsotne ir 8091m un ap kuru iet aizraujošs un pasakainiem skatiem pildīts maršruts. Nesolām, ka būs viegli, bet tas nav arī nekas neiespējams, tāpēc šis pārgājiens ir ideāli piemērots un saldais ēdiens ikvienam pārgājienu mīļotājam, jo tie skati ir kaut kas AMAZING.

Pārgājienā dosimies jūnija sākumā, kad Himalaju kalnos praktiski nav citu kalnos gājēju, tāpēc šo dabas varenību varēsim sajust vēl lielākā plašumā. Dienas pavadīsim raugoties un sajūsminoties ar skatiem uz 8-tūkstošniekiem, bet paši pārgājiena laikā iekarosim 5416m augstu kalnu pāreju, kas ir augstāk nekā mūsu pašu Eiropas augstākā virsotne Monblāns.

Mājās būsim atpakaļ tieši uz Jāņiem, lai pie Jāņu ugunskura mēs varētu stāstīt mūsu aizraujošos Himalaju Piedzīvojumus.

Piedzīvojuma plāns

1. diena: Satiekamies lidostā ar pārējiem foršajiem grupas biedriem un izlidojam no Rīgas uz Nepālas galvaspilsētu Katmandu.

2. diena: Ielidojam Nepālā, nometam mantas hostelī un laižam slīpēt Katmandu pilsētas ielas - vietējie ēdieni, dzērieni un kultūršoks ik uz stūra, jo esam Nepālā, pasaules jumts ir mums visapkārt.

3. diena: Laižam ielās sagādāt visas nepieciešamās lietas mūsu 2 nedēļu pārgājienam un baudīt vietējos labumus, bet kultūršoks mūs vēl joprojām nepamet ne mirkli.

4. diena: Ar vietējo autobusu dodamies dziļāk Himalaju kalnos uz pārgājiena sākumpunktu. Braucam gar aizas malām un baiļojamies, bet viss ir COOL, jo mēs taču esam te pasaules augstākajos kalnos.

5. - 19. diena: Mūsu pārgājiena dienas, kuru laikā ejam pār kalniem un lejām, pār bailīgiem tiltiem un aizām, cauri sniegiem un ledājiem - mēs meklējam Piedzīvojumus, atrodam Piedzīvojumus un baudām pārgājienu.

20. diena: Ar vietējo autobusu laižam atpakaļ uz Nepālas galvaspilsētu Nepālu, kur vietējā bāriņā ar kādu alus kausu nosvinam pārgājiena beigas.

21. diena: Diena ko pavadām sadarot Katmandu nesadarītās lietas un sapērkam foršu suvenīrus mājiniekiem, kā arī vēl nobaudām nenobaudītos vietējos ēdienus jeb PĒDĒJĀ DIENA NEPĀLĀ

22. diena: Ar priecīgām sejām, bet mazliet skumīgu sajūtu par to, ka jāpamet šī skaistā zeme, dodamies uz lidostu un izlidojam uz māju.

23. diena: No rīta ielidojam Rīgas lidostā, kur pārguruši, bet laimīgi par piedzīvoto dodamies mājās, lai savā mīļajā gultā gulētu saldo miegu ar sapņiem par pasakainajiem Himalaju kalniem.

Kur mēs gulēsim?

Naktsmītnes mums būs daudz un dažādas, tāpēc katru vakaru gatavojies būt pārsteigts. Ielidojot Nepālā sadraudzēsimies nakšņojot hostelī, bet pārgājienā pa ceļam gulēsim pie vietējiem un kalnu namiņos. Tās būs vienkāršas naktsmītnes ar vienkāršu gultas vietu - būs naktis kad gulēsim pa divi vienā istabā, bet būs arī naktis, kad būsim 6 un vairāk cilvēki istabā, tāpēc esi gatavs visam un būs jautri, jo tas ir PIEDZĪVOJUMS.

Ko mēs ēdīsim?

Ēdamais līdz būs jānes tikai to ko sagribēsies pa dienu, bet rītos un vakaros baudīsim vietējo naktsmītņu piedāvātās ēšanas iespējas. Ēdienu izvēle tajās nav liela, bet paēduši būsim - tie būs lokālie ēdieni, kas pēc dienas gājuma liksies pasakaini garšīgi un dos spēku nākošās dienas gaitām.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

APMAKSAS NOSACĪJUMI:

VECUMA IEROBEŽOJUMI:

* Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem ;)

* Piedzīvojums nav ekstrēmi sarežģīts un nav arī pastaiga pa Vecrīgu. Klintīs nekāpsim un 100km dienā neiesim, bet tā kā visu laiku pārvietosimies "uz priekšu", tad jābūt spējīgam nest savu ceļojuma somu bez īdēšanas un neapmierinātības.

* Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Cik tas maksā?

Ja esi kādreiz ar mums jau devies kādā Piedzīvojumā, tad šī fantastiskā piedzīvojuma dalības maksa ir 1295EUR, bet pārējiem cena ir 1395EUR. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ļoti ierobežots (~ 9 cilvēki), tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi ;)

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

Papildus izmaksas:

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu - superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.

Kā pieteikties?

Pieteikties mūsu Piedzīvojumam vari aizpildot zemāk pievienoto pieteikuma anketu.

* Šos laukus vajadzētu aizpildīt.

Citi mūsu piedzīvojumi

Pārgājiens pie Ziemeļpola

Jūlijs 2018

Pārgājiens apkārt Monblānam

Augusts 2018

Everesta bāzes nometne

Oktobris 2018

Pārgājiens pa Jordāniju

Novembris 2018

Pārgājiens pa tuksnesi Izraēlā

Novembris 2018