Piedzīvojums pa

JORDĀNIJU

novembris 2018

02.11 - 09.11.2018

vietu nav

Kas tas ir?

Laidīsim pārgājienā pa noslēpumaino Jordāniju. Mūs sagaida tuksnešaini kalni un lejas, nepieradinātas takas cauri aizām un kanjoniem nedēļas garumā. Šo maršrutu slavenais National Geographic ir nodēvējis par vienu no 15 pasaules labākajiem pārgājieniem. Pārgājienā dosimies 4 dienu garumā no rīta līdz vakaram, bet finišēsim slavenajā un iespaidīgajā Petra pilsētā, kas ir atzīts par vienu no pasaules brīnumiem. Pēc pārgājiena sevi apbalvosim ar peldi Nāves jūrā, lai uzņemtu slaveno foto guļot ūdenī ar avīzi vai grāmatu rokās. Kopējais mūsu pārgājiena garums būs 75km, kas nozīmē vidēji dienā veiksim 15-20km. Un lai tas būtu vēl iespaidīgāk, pārgājiena laikā nakšņosim teltīs šajā tuksnešainajā apvidū - FANTASTISKA!

Piedzīvojuma plāns

1. diena: Tiekamies un laižam uz Jordāniju. Pa ceļam lidmašīnā n-tās reizes paspējam aizmigt, caur mākoņiem mēģinām saskatīt zemi un vakarpusē esam galā, lai izmestu pirmos līkumos pa Ammānu aizlaižot uzēst kādu garšīgu lokālo ēdienu.

2. diena: Ar vietējo transportu laižam uz pārgājiena sākumpunktu un sākam baudīt Jordāniju ar kājām caur pārgājienu.

3. - 5. diena: Pārgājiens ar visiem fantastiskajiem skatiem, nakšņošanu kur pagadās, nebeidzamu jautrību un foršajām emocijām ko mums katra diena sniedz. Rīts tiek iesākts ar saullēktu un kopīgu brokastošanu, bet vakars ar saulrietu, kāršu partijām un zvaigžņu gaidīšanu vakariņojot.

6. diena: Ar vietējo transportu laižam uz Nāves jūru - jā mēs to esam pelnījuši. Te pagaršojam un spļaudamies par nereāli sāļo Nāves jūras ūdeni un cenšamies brīnoties saprast - nu kāpēc, nu kā tas ir iespējams, ka ir tik dīvaina sajūta, ka mēs varam brīvi gulēt uz ūdens un negrimt.

7. diena: Ja viss forši saiet un izdodas, kā arī laikapstākļi to atļauj, tad te no rīta līdz pusdienas laikam mums ir paredzēta un saplānosim vienu foršu aktivitāti jeb pārsteigums. Vakarpusē nobeidzam Piedzīvojumu ar foršu vakaru Ammānas ielās.

8. diena: Vēl no rīta suvenīru līkums pa Ammānas ielām un pēcpusdienā lidojam uz māju, kur izkratām tuksneša smiltis un dodamies savās ikdienas gaitās. Rīgā esam pēc pusnakts.

Kur mēs gulēsim?

Pirmo un pēdējo nakti Piedzīvojumā mēs nakšņosim hostelī, kur būs iespējams sagatavoties Piedzīvojuma un noskalot pārgājiena putekļus pēc tā.

Pārgājienā mēs gulēsim miljons zvaigžņu hotelī ko sauc par telti - cik tā būs ērta, tīra vai smaržīga ir atkarīgs tikai no tevis paša. Pēc dienas emociju pārpilnības un noguruma tajā tiks gulēts vissaldākais miegs un sapņoti viskrāsainākie sapņi. Būs brīži, kad uznāks besis par to, ka nav pieejama duša vai tekošs ūdens, bet tajā brīdī tas liksies tik mazsvarīgi.

Teltīs kooperēsimies pa diviem, jo kopā ir jautrāk, siltāk un arī nesamo uz diviem dalīt ir daudz patīkamāk. Savas telšu naktsmītnes centīsimies uzcelt pēc iespējas skaistākās vietās, tā lai katru vakaru negribētos līst teltīs, bet sēdēt ar kafijas krūzi un baudīt skatu.

Ko mēs ēdīsim?

Pārgājienā mēs pārtiksim to ko paši būsim paņēmuši līdz - pārsvarā tā būs tūrisma pārtika, jo tā būs jānes līdz visām pārgājiena dienām un tā ir viegla un izcili piemērota pārgājieniem, bet kad būsim civilizācijā, tad baudīsim ēdienus lokālās ēstuvēs ielas malā, jo mums gribās nogaršot to vietējo foršo un tas parasti arī ir visgaršīgākais.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

* Piedzīvojumā tu droši vari doties arī viens pats, jo mēs tev neprasīsim mistiskas piemaksas par vienvietīgu numuriņu tikai tāpēc, ka mēs tev nevaram atrast istabiņas biedru vai citu dīvainu atrunu. Tieši otrādi, ļoti daudzi brauc vieni paši un tādā gadījumā tev būs iespējams iepazīties ar jauniem draugiem ;)

* Piedzīvojums nav ekstrēmi sarežģīts un nav arī pastaiga pa Vecrīgu. Klintīs nekāpsim un 100km dienā neiesim, bet tā kā visu laiku pārvietosimies "uz priekšu", tad jābūt spējīgam nest savu ceļojuma somu bez īdēšanas un neapmierinātības.

* Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Cik tas maksā?

Ja esi kādreiz ar mums jau devies kādā Piedzīvojumā, tad šī fantastiskā piedzīvojuma dalības maksa ir 795EUR, bet pārējiem cena ir 845EUR. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ļoti ierobežots (~ 11 cilvēki), tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi ;)

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

Papildus izmaksas:

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu - superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.

Kā pieteikties?

Pieteikties mūsu Piedzīvojumam vari aizpildot zemāk pievienoto pieteikuma anketu.

* Šos laukus vajadzētu aizpildīt.

Citi mūsu piedzīvojumi

Pārgājiens pa tuksnesi Izraēlā

Novembris 2018

Visi mūsu piedzīvojumi