Brīvdienas ar bērniem pa

MALTU

septembris 2018

02.09 - 09.09.2018

vietu nav

09.09 - 16.09.2018

vietu nav

Kas tas ir?

Laidīsim septembrī ar bērniem pagarināt vasaru Maltā. Tas nebūs Piedzīvojums tā klasiskajā izpratnē, bet brīvdienas ģimenēm ar bērniem kopā pavadot foršu laiku. Ik rītu centīsimies sākt ar jogu, cik nu mums tie mazie to ļaus, bet turpināsim ar ģimeniskām aktivitātēm - laidīsim uz milzu akvariumu sajūsmināties par jūras un okeāna iemītniekiem, spiegsim akvaparkā šļūcot pa trubām, dosimies iepazīt Maltas skaistākās vietas un klīdīsim pa vecpilsētas labirintiem, bet kur tad bez sauļošanās, lēkšanai par viļņiem un peldēšanās siltajā Vidusjūrā līdz nemaņai. Ik vakaru nobeigsim ar kopīgi gatavotām vakariņām no vietējiem labumiem - jūras veltēm, dārzeņiem un augļiem. Kad bērni būs nolikti gulēt, tad turpināsim pie kādas vīna glāzes ar sarunām par visu un neko, jo ir taču brīvdienas un var nedaudz atlaist.

Brīvdienas vadīs ceļotāja mamma Aiga kopā ar mazo Rafaelu, tāpēc gatavojies stāstiem par ceļošanu ar bērnu un riktīgi forši pavadītu laiku kopā ar citām superīgām ģimenēm.

Kur mēs gulēsim?

Mūsu pilnā un visā rīcībā būs tipiska Maltas villa, kurā būs pieejams viss mūsu superīgajai atpūtai - pilnībā aprīkota virtuve, 7 istabas ar vienu un atsevišķām gultām, 5 vannas istabas, pagalmiņš, kurā bērniem izskraidīties, terase mūsu vīna vakariem un nebeidzamajām čalām, kā arī baseins, lai mestos atvēsināties un plunčātos kopā ar bērniem. Turpat blakus pie villas ir pieejams veikals un autobusa pietura, kuru izmantosim brīžos, kad ~20min gājiena attālumā esošā Vidusjūra liksies ir par tālu.

Ko mēs ēdīsim?

Mums mājā būs pilnība aprīkota virtuve, tāpēc paši varēsim izpausties ar savām pavārprasmēm, ko arī kopistiski centīsimies darīt, jo nekas negaršo tik labi, kā kopīgi gatavotas vakariņas no gardiem vietējiem produktiem - svaigas jūras veltes, dārzeņi, augļi un citi labumi no vietējiem tirgotājiem. Pa dienu un kad uznāks slinkums laidīsim uz pilsētu baudīt lokālo restorančiku un kafejnīcu piedāvājumus. Virtuve būs pieejama 24/7, tāpēc ja bērns sagribēs naksniņas vai kādu našķi, tad droši varēsi apmierināt viņa vajadzības jebkurā laikā.

Ko man vēl vajadzētu zināt?

* Piedzīvojums domāts tikai un vienīgi ģimenēm ar bērniem, kuras spēj respektēt citas ģimenes un bērnus. Pašsaprotami, ka bērniem radīsies savstarpējie kašķi, tāpēc ja šādās situācijās mans bērns nekad ne pie ka nav vainīgs, tad šis brauciens nebūs domāts tev vai arī, ja nespēj kontrolēt vai savākt savu bērnu, jo katrs pats ir atbildīgs par sava bērna rīcību. Tev ir jāmāk aizrādīt savam bērnam, ja viņš dara blēņas un tavā vietā bērnu neviens nepieskatīs, tāpēc katrs pats būs sava bērna aukle.

* Ja ir vēlme čīkstēt un būt īgnam par sīkumiem, tad šis nebūs īstais Piedzīvojums, jo tas bojā gan mikroklimatu grupā, gan garastāvokli pārejiem grupas biedriem, tāpēc mēs savos Piedzīvojumos vēlamies redzēt pozitīvus ceļotgribētājus. Grupas vadītājs "neauklēsies" ar kaprīzajiem cilvēkiem, bet tos vienkārši ignorēs, lai laiku veltītu tiem, kas vēlas baudīt Piedzīvojumu. Grupa ir maziņa, kas parasti izvēršas par ļoti draudzīgu kompāniju un tāpēc "kasīties" gribētājiem tajā nebūtu īstā vieta.

Papildus iesakām izlasīt biežāk uzdotos jautājumus.

Cik tas maksā?

Šī brauciena dalības maksa braucot diviem pieaugušajiem ar bērnu ir 595EUR par vienu pieaugušo + 50EUR par bērnu līdz 2 gadu vecumam (neieskaitot), bet vecākiem bērniem guļot vienā istabā un gultā ar abiem pieaugušajiem cena ir 200EUR. Ir iespējams braukt arī bērnam kopā ar vienu pieaugušo, bet tad diemžēl vēl papildus klāt iepriekšējām izmaksām nāks 300EUR par dzīvošanu. Cenā ietilpst viss zemāk aprakstītais. Vietu skaits braucienā ir ļoti ierobežots (~ 7 pāri + bērns), tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi ;)

Piedzīvojuma cenā IR iekļauts:

Papildus izmaksas:

* Un papildus Piedzīvojumā ir iekļautas tās lietas, ko nevar novērtēt ar naudu - superīgas emocijas, forša kompānija, jauni draugi, ikdienas smieklu deva un ideāli pavadīts laiks.

Kā pieteikties?

Pieteikties mūsu Piedzīvojumam vari aizpildot zemāk pievienoto pieteikuma anketu.

* Šos laukus vajadzētu aizpildīt.

Citi mūsu piedzīvojumi

Ar tuk-tukiem pa Indiju

Oktobris 2018

Ar tuk-tukiem pa Šrilanku

Decembris 2018

Piedzīvojums pa Mjanmu

Janvāris 2019

Piedzīvojums pa Kambodžu

Janvāris 2019

Piedzīvojums pa Malaiziju

Marts 2019

Piedzīvojums pa Vjetnamu

Marts 2019

Piedzīvojums pa Laosu

Aprīlis 2019

Visi mūsu piedzīvojumi